Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Simply elegant, this textured metal base is a statement piece and its stained travertine top will add flair to any decorative arrangement, artwork, or accent mirror. The metal is textured in the finishing process creating visual interest and depth. The burnt sienna finish complements the stained travertine top and is ideal for sophisticated casual environments.
| Dimensions | 54W x 14D x 32H in. |
|---|---|
| Weight | 112.00 lbs |
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 54 × 32 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | HATTERAS GRAY |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Cypress Point |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.