Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The tempered glass top with polished edge is optional for the Seawatch Woven Cocktail table and therefore sold separately. By adding the glass, you will ensure a flat surface for drinks and protect the woven rattan if you choose to use the cocktail table in this fashion.
| Dimensions | 38.75W x 38.75D x 0.25H in. |
|---|
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.75 × 38.75 × 0.25 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | SMOKE GRAY |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Cypress Point |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.