Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
For large-scale dining, the rectangular table offers generous seating with the base reflecting the linear design while providing the proper support and maximizing leg room. The top features an umbrella pass-thru, with a custom monogrammed insert when the umbrella is not in use. Consists of 3925-876CT and 3925-876TB.
| Dimensions | 87.75W x 41.5D x 29.5H in. |
|---|
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 87.75 × 29.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | MEDIUM BROWN |
| Style | Contemporary |
| Collection | St Tropez |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.