Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The inset leather headboard panel features top stitching and spaced nailhead trim in a natural coloration framed by pin-knotty oak, a perfect complement. For headboard only, order 001-750 metal bedframe for proper set-up and support.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 63.25W x 3D x 62H in. |
|---|
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 63.25 × 62 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | NEWCASTLE |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Bed Size | Queen Headboard |
| Collection | Los Altos |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.