Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Driftwood gray weathered wood top is perfect with the vintage industrial metal straps and leg supports. The center drawer is ideal for pens, papers and laptop, and the two side drawers are an unexpected surprise, visually hidden in the design.
| Dimensions | 64W x 32D x 30H in. |
|---|---|
| Knee Space Width | 32.5 in. |
| Knee Space Height | 25.5 in. |
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 64 × 30 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Casual |
| Collection | Barton Creek |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.