Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The three piece top in a buffalo grained gray complements the weathered driftwood finish. Features include a flip-down center drawer with ergonomic palm rest, two pencil and two box drawers, and two file drawers on ball bearing slides.
| Dimensions | 66W x 30D x 30H in. |
|---|---|
| Knee Space Height | 23 in. |
| Knee Space Width | 26.5 in. |
| Weight | 286 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 66 × 30 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Casual |
| Collection | Barton Creek |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.