Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Return Desk | Constructed of hardwood solid and Acacia veneer |
|---|---|
| Return Desk | Not a stand-alone unit, Must be purchased with #28034 Peninsula Bookcase |
| Return Desk | Return desk can be placed to the right or left of #28034 Peninsula Bookcase to form a right or left ‘L’ desk configuration |
| Dimensions | 56.00″W X 26.00″D X 30.00″H |
| Weight | 56.22 lbs |
| Not a stand-alone unit, Must be purchased with #28034 Peninsula Bookcase | Yes |
| Return desk can be placed to the right or left of #28034 Peninsula Bookcase to form a right or left ‘L’ desk configuration | Yes |
| Weight | 56.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 56 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Acacia |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Perspectives |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.