Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Rosewood veneer and rattan trim complement the rich leather writing surface, with woven rattan panels throughout. The drop front keyboard drawer with ergonomic palm rest and x-stretcher on both ends bring form and function to this desk.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 54W x 28D x 30H in. |
|---|---|
| Knee Space Width | 48.25 in. |
| Knee Space Height | 24.5 in. |
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 54 × 30 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Brown |
| Detail Color | SIENNA |
| Style | Transitional |
| Collection | Bal Harbour |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.