Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Multi-functional as a buffet and hutch for dinnerware display and storage or create a library and storage to partner with the Westlake Work Table. Two touch activated lights illuminate the two framed glass shelves. Two doors reveal another shelf.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 72W x 21D x 92H in. |
|---|
| Weight | 392 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 72 × 92 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Casual |
| Collection | Barton Creek |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.