Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The base plus three fixed shelves provides ample storage or display options. Yet the unexpected design detail is equally attractive as functional with the metal x-design side and rivet effect. Complements the Johnson Lateral File which is sold separately.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 45.25W x 15D x 57.25H in. |
|---|
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 45.25 × 57.25 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Casual |
| Collection | Barton Creek |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.