Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
This Item Is Customizable... Contact Us To Learn About Design Options.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Clean lines define this dining side chair. Choose any Lexington fabric or custom fabric (or comibnation of any two fabrics) to make the chair uniquely yours.
| Fabric | Yes |
|---|
| Dimensions | 20W x 28D x 43H in. |
|---|---|
| Seat Height | 19 in. |
| Inside Width | 20 in. |
| Inside Depth | 20 in. |
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 43 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SEBANA |
| Style | CONTEMPORARY PAN ASIAN |
| Collection | Island Fusion |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.