Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The nightstand is functionally unique in its design. The drawer box can be moved vertically. In its lower position, it creates a soft gallery effect on the ends, while in the upper position, it allows easy access from the height of premium bedding. It also works beautifully as a lamp table; it has one drawer and one wood shelf.
| Dimensions | 33.5W x 20D x 29H in. |
|---|
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 33.5 × 29 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SEBANA |
| Style | CONTEMPORARY PAN ASIAN |
| Collection | Island Fusion |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.