Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Elegant Pan-Asian fretwork on the headboard is highlighted by a contrasting dark walnut back panel. The side rails and feet also offer accents in the dark walnut finish. The bed is available as shown or as a headboard only.
| Dimensions | 81W x 86D x 68H in. |
|---|
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 81 × 68 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SEBANA |
| Style | CONTEMPORARY PAN ASIAN |
| Bed Size | King |
| Collection | Island Fusion |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.