Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
An asymmetrical slat pattern is enhanced by a dark hickory frame to create a bold design statement. The plate features a 1.25 inch bevel and is 30 inches in diameter.
| Diameter | 47 in. |
|---|---|
| Dimensions | 47W x 2.75D x 47H in. |
| Weight | 75.00 lbs |
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.75 × 47 × 47 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SEBANA |
| Style | CONTEMPORARY PAN ASIAN |
| Collection | Island Fusion |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.