Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Rocky Oaks media console features open storage and a sound bar compartment across the top, with open storage, and a drawer below in the center section. The left and right doors open to adjustable shelves.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 72W x 19D x 34H in. |
|---|
| Weight | 240 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 72 × 34 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | DUNE |
| Style | RELAXED TRANSITIONAL |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.