Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 88-inch Geoffrey media console offers generous storage behind two sliding doors. The center area has a stationary shelf, two adjustable shelves, and the left and right sliding doors reveal a stationary shelf on each end.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 88W x 19D x 26H in. |
|---|
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 88 × 26 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | DUNE |
| Style | RELAXED TRANSITIONAL |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.