Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Temple bowfront console is a great size for use as a serving piece in the dining room, or as a console table in the hallway or living room. The piece has three soft close drawers, a wooden slat shelf at the base, and finished back.
| Dimensions | 48W x 19D x 34H in. |
|---|
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 34 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | TABLE ROCK |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Laguna |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.