Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Sailfish console blends a leather-wrapped rattan frame with a veneered White Cordova stone top and two shelves featuring a woven pattern of braided Abaca. Note the decorative fretwork panels in leather-wrapped rattan on the back and ends.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 54W x 16D x 33.75H in. |
|---|
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 33.75 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SUNWASHED |
| Style | Coastal |
| Collection | Key Biscayne |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.