Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 54-inch Lisbon trunk cocktail table is clad in faux leather with decorative pewter nailhead trim on the top and sides. The design features two storage drawers with heavy-duty drawer guides, a carved wooden base rail and turned feet. Available in a faux leather which is a warm chestnut coloration.
| Storage | Yes |
|---|---|
| Leather | Yes |
| Dimensions | 54W x 30D x 17H in. |
|---|
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 54 × 17 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | BUFF |
| Style | Traditional |
| Collection | Villa Blanca |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.