Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Contemporary designs with champagne leaf finished iron bases and chipped edge white vein travertine tops. Suspended white vein travertine top with chipped edge, iron base in a champagne leaf finish and tempered glass shelf. White Vein travertine is a product of nature and will vary in appearance and coloration from piece to piece.
| Dimensions | 54W x 24D x 18H in. |
|---|
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 54 × 18 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Gold |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Contemporary |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.