Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 44-inch diameter round cocktail table is a statement piece in the collection. It features extra hand distressing on the teak surfaces and a contrasting dark mocha finish that gives it a rich, distinctive look.
| Dimensions | 44W x 44D x 16H in. |
|---|
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 44 × 16 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | 0003 DARK BROWN |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Stillwater Cove |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.