Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Our contemporary cocktail table incorporates a hexagonal shaped slate-gray stone insert to enhance the design. The surrounding planked teak top and the lines of the aluminum base keep the hexagonal lines flowing.
| Dimensions | 46.25W x 40D x 17.5H in. |
|---|
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 46.25 × 17.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Black |
| Detail Color | 3940 GRAPHITE |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Beach |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.