Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Asymmetrical, shapely live-edge cocktail inlaid with Petrified Wood, standing on tapered iron legs in a silver finish with a hint of gold. While solid Petrified Wood items vary greatly from piece to piece, we have selected a color range for the veneered tops on Caldera pieces that will result in beautiful earth tones. Petrified wood color will vary from top to top.
| Dimensions | 50W x 28D x 17H in. |
|---|
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 50 × 17 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | LIGHT GOLDEN BROWN |
| Style | Modern |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.