Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Upscale, refined occasional iron table in an Antique Silver leaf finish, a textuerd silver leaf showing natural mill scale marks showcased as an open arc with an inset tempered glass shelf. The top is tempered inset art glass in a random wrinkled texture, hand-silvered to form a mirrored backing. Each artistic top is unique and will vary in appearance and coloration from piece to piece.
| Dimensions | 44W x 44D x 19H in. |
|---|
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 44 × 19 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Silver |
| Detail Color | SILVER LEAF |
| Style | Transitional |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.