Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 48-inch square cocktail table makes an impactful design statement and offers the scale to accommodate a pair of flanking sofas or a sofa with a pairing of chairs. The top surface elegantly showcases the soft lines of the Gray Elm veneer.
| Dimensions | 48W x 48D x 14H in. |
|---|
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 14 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | SHADOW MIST |
| Style | Transitional |
| Collection | Shadow Play |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.