Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The generous 42-inch diameter cocktail table serves as the perfect center point for an outdoor setting, accommodating seating on two or three sides. The large surface area serves as a beautiful showcase for the wavy glass top.
| Dimensions | 42W x 42D x 16H in. |
|---|
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 16 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | 3360 MEDIUM BROWN |
| Style | Tropical/Coastal Transitional |
| Collection | Sandpiper Bay |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.