Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Tops are constructed with recycled sand cast aluminum | Yes |
|---|---|
| Bases are constructed with mild steel base/frame | Yes |
| Smaller table nests beneath the larger table | Yes |
| Large Nesting Table 30W x 30D x 19H | Yes |
| Small Nesting Table 24W x 24D x 17H | Yes |
| Dimensions | 30.00″W X 30.00″D X 19.00″H |
| Weight | 38.58 lbs |
| Weight | 38.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 19 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Antique Charcoal |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Declan |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.