Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The square Holloway cocktail makes a strong design statement with a random walnut burl veneered top, a 2.75-inch thick walnut burl apron, and a contemporary metal base finished in rose gold over silver leaf.
| Dimensions | 52W x 52D x 17H in. |
|---|
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 17 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Brown Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Rendezvous |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.