Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Our smaller cocktail table was designed to accommodate smaller spaces, or cozy sectionals. The platinum gray frame supports a satin black high-density laminate top, offering a strong contemporary design statement. Note the elegant cross stretcher design that connects the legs at their base.
| Dimensions | 37.25W x 30D x 16H in. |
|---|
| Weight | 44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 37.25 × 16 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | 0101 GRAY |
| Style | Contemporary |
| Collection | Del Mar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.