Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The rectangular cocktail table features a cantilevered top over a wooden base, with decorative metal supports in a burnished bronze finish that bridge the two. The interesting asymmetrical design makes a great contemporary statement within mountain modern styling.
| Dimensions | 56W x 32.25D x 17H in. |
|---|
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.25 × 56 × 17 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | MOCHA |
| Style | Transitional |
| Collection | Park City |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.