Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Asymmetrical cast organic drum table featuring tree-trunk texture finished in a white wash and a top randomly inlaid with white grey South Pacific marble. A popular configuration when used in conjunction with large sectionals or pairs of sofas is a nesting pair of Pangea Cocktail Tables. Fossilstone is a product of nature and will vary in coloration from piece to piece.
| Dimensions | 51W x 34D x 17H in. |
|---|
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 51 × 17 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | ANTIQUE AGED WHITE |
| Style | Modern |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.