Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Pompano cocktail table becomes the center of attention, with its inset tempered glass top sits on a wooden rim, with a lower shelf of twisted lampakanai in a mitered pattern, finished in Caribbean Sands.
| Dimensions | 44W x 44D x 18H in. |
|---|---|
| Diameter | 44 in. |
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 44 × 18 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CARIBBEAN SANDS |
| Style | Transitional Coastal |
| Collection | Ocean Breeze |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.