Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The natural raffia on the Harbor cocktail table gives it a casual yet elegant look. The design features a decorative metal band that separates the base from the top, creating a floating appearance. The corners are expertly mitered, giving the design a craftsman look. The top is ultra-clear tempered glass.
| Dimensions | 52W x 32D x 19.25H in. |
|---|
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 52 × 19.25 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | SANDSTONE |
| Style | Coastal Transitional |
| Collection | Newport |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.