Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The authenticity of a hammered metal base in an aged bronze finish is paired with a cast stone top that emulates honed limestone. The design of the base features a contemporary flared foot. At 52-inches wide by 22-inches deep, this narrow profile is ideal for use in smaller living areas or with a pair of flanking sofas.
| Dimensions | 52W x 22D x 18.25H in. |
|---|
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 52 × 18.25 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Silver |
| Detail Color | SANDSTONE |
| Style | Coastal Transitional |
| Collection | Newport |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.