Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bold modern forms crafted from select hardwoods and quartered white oak veneers in a misty white gray finish. The cocktail table is tiered with intersecting round linear shapes. The circular portion has a sunburst matched veneer pattern.
| Dimensions | 60W x 42D x 18H in. |
|---|
| Weight | 445 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 18 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | MISTY WHITE GRAY |
| Style | Modern |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.