Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The scale seems to exaggerate the sleek, light beauty of the design with the capiz shell shelf glistening beneath the lay on glass top, and complimenting the champagne foil finished iron base. Shell shelf may vary from piece to piece.
| Dimensions | 60W x 40D x 18.5H in. |
|---|
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 18.5 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Gold |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Contemporary |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.