Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Double the function with an open display compartment under an inset glass top. The two drawers with brushed nickel hardware provide hidden storage making this an ideal cocktail table, in a medium gray wire-brushed finish.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 52.5W x 30D x 18.75H in. |
|---|
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 52.5 × 18.75 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Gray |
| Style | RUSTIC TRANSITIONAL |
| Collection | Appellation |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.