Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Scaled down for a smaller footprint, perfect for apartments and condos | Yes |
| Finished in a captivating midnight finish | Yes |
| Lift-top for storage and functionality | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring. | Yes |
| Dimensions | 24.00″W X 24.00″D X 18.00″H |
| Weight | 46.30 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Midnight Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Jaylon |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.