Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Turnberry chairside table is a striking accent piece, with a hammered metal base in an aged pewter and White veneered Santa Cruz marble top in a leathered finish with a contemporary hammered aluminum base in a burnished pewter coloration.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 14W x 14D x 22H in. |
|---|---|
| Diameter | 14 in. |
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 22 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CARIBBEAN SANDS |
| Style | Transitional Coastal |
| Collection | Ocean Breeze |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.