Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
A statement piece of the group, the rectangular dining table features gracefully sculpted legs which support its porcelain top. The top features four custom porcelain top inserts, which are matched so that the vein lines in the design flow the entire length of the 96-inch table, making a grand statement while accomodating seating for eight. The center TB monogram grommet is easily removed to accommodate an umbrella. Consists of 3239-877PT and 3239-877TB.
| Dimensions | 96.25W x 44.25D x 29.5H in. |
|---|
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.25 × 96.25 × 29.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Cream |
| Detail Color | ANTIQUED WHITE |
| Style | Traditional |
| Collection | Misty Garden |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.