Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Enjoy outdoor dining with your choice of stationary or swivel rocker chairs around the 48-inch dining table. The weatherstone top has the look of honed limestone, with exceptional durability above a striking aluminum base in a custom aged iron finish. Note the center Tommy Bahama monogram can be removed to insert the umbrella and the base is designed to accommodate the stand below. Consists of 3900-875WT and 3900-875TB.
| Swivel | Yes |
|---|---|
| Rocker | Yes |
| Diameter | 48 in. |
|---|---|
| Dimensions | 48W x 48D x 29.5H in. |
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 29.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cypress Point Ocean Terrace |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.