Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The sofa design features touches of Mid-Century styling in the woven frame, a three-cushion configuration, contemporary knife-edge welts, and a teak base and legs.
| Dimensions | 83W x 39D x 34H in. |
|---|---|
| Arm Height | 25 in. |
| Seat Height | 18 in. |
| Inside Width | 75 in. |
| Inside Depth | 24 in. |
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 34 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Isle Of Palms |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.