Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Alfresco dining has never been easier with an 88-inch rectangular dining table that accommodates up to eight guests. The dining table features a pass-thru to accommodate an umbrella. A burnished bronze aluminum insert conceals the pass-thru when an umbrella is not used
| Dimensions | 88W x 44D x 29.5H in. |
|---|
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 88 × 29.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | 0003 DARK BROWN |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Stillwater Cove |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.