Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The round dining table offers a spectacular radial top design and flared-leg base. There is an umbrella pass-thru in the top, with a custom monogrammed insert when the umbrella is not in use. The table comfortably accommodates seating for five. Consists of 3925-875CT and 3925-875TB.
| Dimensions | 59.75W x 59.75D x 29.5H in. |
|---|
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59.75 × 59.75 × 29.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | MEDIUM BROWN |
| Style | Contemporary |
| Collection | St Tropez |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.