Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The striking geometric pattern of the teak top creates visual interest while incorporating practical function. The center TB monogram may be removed from the center to insert an umbrella. The architectural design of the rectangular table base creates interest and allows for comfortable seating for up to eight. Consists of 3940-876TT and 3940-876TB.
| Dimensions | 88W x 44D x 29.5H in. |
|---|
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 88 × 29.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Cream |
| Detail Color | OBSIDIAN |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Beach |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.