Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The bistro table features three sections of planked teak above an interesting angled tri-pod base with circumference rings. The conversion from high to low is a six-inch section with ring, so you my choose counter or bar height and purchase the coordinating height stool.
| Dimensions | 38W x 38D x 42.5H in. |
|---|
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 42.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Black |
| Detail Color | 3940 GRAPHITE |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Beach |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.