Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The round dining table offers a transitional design featuring a soft oyster-white finish on an aluminum frame. Note the interesting octagonal base on the 60-inch round table, which also includes an access port in the center to accommodate an umbrella.
| Dimensions | 60.25W x 60.25D x 29H in. |
|---|
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60.25 × 60.25 × 29 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Seabrook |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.