Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Graceful scroll patterns in two distinct designs create an elegant surface on the bistro table top. The scroll design is repeated on the backs of the stools creating a refined, cohesive look. The bistro base includes a decorative spacer, designed to insert between the underside of the top to add six inches, therefore making it high or low, accommodating the bar or counter stools. Consists of 3235-873CT and 3235-873BB.
| Diameter | 38 in. |
|---|---|
| Dimensions | 38W x 38D x 37.5H in. |
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 37.5 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | DARK BROWN |
| Style | Traditional |
| Collection | Royal Kahala Black Sands |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.