Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The hexagonal base features clean architectural lines and stretchers to each of the six contemporary flared legs in a sophisticated, lightly textured graphic finish. The durable all-weather top emulates the look and feel of honed natural limestone, in a soft ivory coloration, for a classic look and has a center removable monogrammed button for an additional umbrella, sold separately. Consists of 3910-870FS abd 3910-870TB.
| Dimensions | 60W x 30D x 29H in. |
|---|---|
| Diameter | 60 in. |
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 29 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Transitional |
| Collection | Pavlova |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.