Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The bistro features a removable 6-inch addition under the table surface to adjust to either counter stool or bar stool heights. The design includes clean architectural lines with a cross-stretcher at the base and contemporary flared legs in a sophisticated, lightly textured graphic finish. The top is a durable all-weather surface to emulate the look and feel of honed natural limestone, in a soft ivory coloration, for a classic look.
| Dimensions | 62W x 30D x 42H in. |
|---|
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 62 × 42 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Black |
| Detail Color | 0103 GRAPHITE |
| Style | Transitional |
| Collection | Pavlova |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.